Načítání obsahu...

Ubytování

Přejeme si, aby se u nás hosté cítili jako doma. Po Vašem příjezdu na vás bude čekat perfektně připravený pokoj či apartmán, abyste si mohli odpočinout nebo se věnovat svým zálibám. K službám Vám bude po celou dobu pobytu milý personál, který vyjde vstříc Vašim přáním a potřebám.

Rodinám s dětmi po dohodě rádi připravíme na pokoj dětskou postýlku.

Hotel disponuje touto ubytovací kapacitou: 27 dvoulůžkových pokojů (ve vybraných pokojích možnost až 2 přistýlek), 4 jednolůžkových pokojů, 7 apartmánů (4 apartmány na přání rozšíříme 2 přistýlkami).

Standardní vybavení pokojů: minibar, trezor, telefon, radiobudík, wi-fi připojení, TV se satelitním příjmem, vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a zabudovaným vysoušečem vlasů

Doufáme, že si pro ubytování v Beskydech vyberete právě náš hotel. Díky poloze v centru Valašska budete mít v dosahu všechny krásy regionu, Pustevny, Štramberk nebo třeba akvapark. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás !!!

Ceny pokojů zohledňují aktuální obsazenost hotelu.

Pokoje pro Vás

Jednolůžkový pokoj

Ideální volba, pokud hledáte klidné ubytování ve Frenštátu.  jednolůžkovém pokoji budete mít své soukromí, vlastní koupelnu se sprchou a toaletu. Kochat se můžete příjemným výhledem do okolí. Dále na pokoji můžete využívat minibar, telefon, radiobudík, wi-fi, trezor a TV se satelitním příjmem.

od 1 500 Kč / noc

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Dospělí

Děti

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj je velmi komfortní, disponuje vlastní koupelnou se sprchou a toaletou. Připravíme pro vás manželskou postel, případně po dohodě dvě oddělené postele. Dále na pokoji můžete využívat minibar, telefon, radiobudík, wi-fi, trezor a TV se satelitním příjmem.

od 2 050 Kč / noc

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Dospělí

Děti

Apartmán

V apartmá si užijete maximum pohodlí v několika místnostech. Můžete využívat ložnici s obývacím pokojem a koupelnu se sprchovým koutem. Rozložením sedačky v obývacím pokoji získáte přistýlku pro dvě osoby. Luxusní ubytování v apartmánu jen podtrhne výjimečnou dovolenou v Beskydech. Dále na pokoji můžete využívat minibar, telefon, radiobudík, wi-fi, trezor a TV se satelitním příjmem.

od 2 550 Kč / noc

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Dospělí

Děti