Parse error: syntax error, unexpected '[' in /data/www/13342/hotelbartos_cz/wp-content/mu-plugins/write_applet.php(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 183 O nás | Hotel Bartoš
O nás

O nás

Hotel Bartoš je často vyhledávaný, 3-hvězdičkový hotel ve Frenštátě pod Radhoštěm. Hotel je oblíben pro svou polohu v klidové zóně města, která se přitom nachází v jeho samotném centru. Turisticky zajímavý region a široké možnosti rekreačního vyžití v blízkém i vzdálenějším okolí činí umístění hotelu velice atraktivním. Za zajišťování kvalitních služeb v rámci cestovního ruchu a propagace města Frenštát pod Radhoštěm byl Hotel Bartoš oceněn jako Nejlepší podnikatelský subjekt roku 2008.

Doplňkové služby

V našem Hotelu Bartoš naleznete mimo jiné bezbariérový přístup a také kompletní pokrytí Wi-Fi připojením (pro hosty hotelu zdarma).

Na recepci hotelu naleznete základní suvenýry regionu, zakoupit si můžete i základní hygienické potřeby. K zapůjčení nabízíme stolní hry i cyklistická kola. V ceně každého pokoje je v letním období také využití tenisového kurtu, který se nachází ihned před hotelem. Z hotelu si můžete vyjít rovnou v tenisovém oblečení.

Parkoviště

Pro hotelové hosty je k dispozici parkoviště před hotelem zdarma. Nabízíme vám zároveň možnost pronájmu garáže přímo v hotelu. Parkování je pod dozorem hotelové služby.

Okolí hotelu

Na recepci našeho hotelu vám rádi poradíme, jak nepřehlédnout to nejlepší z našeho regionu a z blízkého okolí. Více si o kulturním a sportovním vyžití v blízkosti Hotelu Bartoš přečtěte na stránce Beskydy a okolí nebo v našem hotelovém Magazínu.

Platební karty

Umožňujeme platby v hotovosti, fakturou nebo platební kartou. Přijímáme platební karty: VISA, VISA Electron, Master Card, Maestro, JCB Cards, American Express.

Hotel Bartoš, Frenštát pod Radhoštěm: Platební karty

Máte dotaz?

Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi vám pomůžeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadován)

Předmět zprávy

Vaše zpráva

Podpořte Hotel Bartoš v nominaci na Czech Hotel Awards 2012!

Podpořte Hotel Bartoš v nominaci na Czech Hotel Awards 2012!

Hotel Bartoš se účastní soutěže o titul nejlepšího hotelu v České republice - Czech Hotel Awards v kategorii 3* hotel. Podpořte Hotel Bartoš svým hlasováním na stránce soutěže! Soutěž Czech Hotel Awards – Hotel...

Více informací

Restaurace v Hotelu Bartoš drží krok s moderní gastronomií

Restaurace v Hotelu Bartoš drží krok s moderní gastronomií

Restaurace Hotelu Bartoš ve Frenštátě p. R. je otevřena denně od 11.00 do 22.00 hod a je příjemným místem pro stravování nejen ubytovaných hostů, ale stává se rovněž oblíbeným místem pro obchodní jednání, semin...

Více informací
Chci se začíst do Magazínu Hotelu Bartoš


Twitter Hotelu Bartoš